جدیدترین و پیشرفته ترین سالن مرغداری دنیا با اختراع ما

Poultry Production is Extremely Lucrative Business but Also The Highest Technology + The Highest Management

 
 
 
 
دوشنبه 9 مرداد 1396  12:15 PM
 
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
 

تحولي عظيم در صنعت مرغداري

در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
 مرغداران زحمتكش  هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پراسترس آيا سودي نصيبشان ميشود يا تمامي زحمات بيهوده بوده يا شايد متضرر شوند.
آيا زمان آن نرسيده كه اين صنعت بزرگ و با اهميت در دنيا نيز مانند ديگر صنايع پيشرفت كند؟

آيا حتماً اگر تحولي ايجاد شود  بايد از كشورهاي پيشرفته باشد؟
آيا اگر اين تكنولوژي ايجاد شده باشد مرغدار ميتواند تجربيات چندين ساله خود را كه با مشكلات و سختي هاي زياد به دست آورده فراموش كرده و همراه با آن آموزش ببيند و ادامه دهد؟ يا به قدري با اين مشكلات آميخته شدند كه اين تغييرات عظيم را نشدني ديده و باور نميكنند

ما اين تحول بزرگ را براي اولين بار در دنيا ايجاد كرديم زير ساخت ها را به دقت طراحي و در مناطق مختلفي اجرا كرديم و به نتايج باور نكردني دست يافتيم و براي اولين بار تمامي مشكلات سخت افزاري را ريشه يابي كرديم و تغيير داديم و اصلاح كرديم و نرم افزار جديدي كه همان مديريت ميباشد را مطابق با تكنولوژي جديد خود تعريف كرديم.
حالا سوال اين است:
آيا ميتوان مرغداري را به شغلي پرسود و كم استرس تبديل كرد؟
بله اولين قدم براي رسيدن به اين هدف كنار گذاشتن تعصبات در اين صنعت و يادگيري و قبول پيشرفت  علم ميباشد.
 وقتي به مرغداران و دست اندركاران عزيز اين صنعت نتايج حاصل شده از اين پيشرفت اعلام ميشود چند جواب دارند:
دروغه ، نشدني هست ، من ٢٠سال مرغدار هستم ، امكان ندارد، مگر ميشود ، و ...،،،..،.،،،،،
با كمي تامل و نگاهي كوتاه به اطراف خود به پيشرفت سريع تكنولوژي حتي در زندگي روزمره خود پي ميبريم و اگر به چند سال قبل برگرديم رسيدن به آنها را محال و دور از اتفاق مي دیدند.
١مثال ساده:
زماني بازار روتوش عكس داغ بود و روتوش كاران دست مزد خوبي داشتند تا اينكه كامپيوتر و فتوشاپ وارد اين صنف شد آنهايي كه تعصب به خرج دادند و تكنولوژي و تغيير را نپذيرفتند وتجربه خود را ارجع دانسته و حاضر نشدند آموزش ببيند و به روز شوند با چندين سال تجربه كار خود را از دست دادند و آنها كه قبول كردن همچنان در همان صنف مشغول به كار هستند.

حال ميتوان گفت كه مرغداري شغليست پرسود و بدون ريسك با تكنولوژي برتر و مديريت برتر
دیدگاه شما       1041
نام و نام خانوادگی*:   
تلفن همراه:
پست الکترونیک*:     
متن پیام*: توجه: متن ارسالی نباید بیش از 900 کاراکتر باشد.
 
  
 
  توجه: پر کردن فیلد های ستاره دار (*) الزامی می باشد.
 
1396/7/13  11:01 PM
توصیه های علمی کاربردی بسیار مهم مدیریت آب در صنعت مرغداری
گاهی اوقات مرغداران به مشکلاتی بزرگ و جدی و حتی لاینحلی برخورد می کنند که عامل اصلی آنها ممکن است مواردی باشند که بسیار پیش پا افتاده و کم اهمیت بنظر برسند و در صورتیکه با دقت و با اهمیت به آنها دقیق شویم راه حل های بسیار ساده و ارزانی را خواهیم یافت که می توانند ما را ازمشکلاتی بزرگ و عدیده برهانند .

مطمئنا مواردی از این دست بسیار هستند و در اینجا ما به بخشی کوچک از مدیریت آب که یکی از مدیریت های بسیار مهم در صنعت مرغداری است و می تواند مشکلاتی اساسی را در این صنعت ایجاد نماید می پردازیم و راه حل آنرا باز گو می کنیم:
ادامه
1396/5/9  12:15 PM
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
مرغداران زحمتكش هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پر..................
ادامه
1396/4/31  12:12 AM
گرد و خاک در سالن های مرغداری و مشکلات آن
وقتی مرغداری هایی که سی یا چهل روز از آغاز دوره آن گذشته است را مشاهده می نماییم در روی فن های خروجی گرد و خاک فراوانی نقش بسته ، در روی دانخوری ها و یا آبخوری ها این گردو غبار مشهود است بر کنج دیوارها یا در ها براحتی می توان این گردو خاک ها را دید بر روی الکتروموتور ها و تاسیسات داخل مرغداری نیز قابل مشاهده است و مشکلاتی را برای آنها ایجاد می کند این ذرات غبار دقیقا همان ذراتی هستند که توسط تهویه و جابجایی های هوا از زمین بلند شده و در هوا ادامه
 
 
 
   
1391© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیماب می باشد.
طراحی و اجرا؛ بانی هاست
صفحه نخست | درباره ما | اخبار و مقالات | نظرات و پیشنهادات | عکس و ویدئو | تماس با ما