جدیدترین و پیشرفته ترین سالن مرغداری دنیا با اختراع ما

Poultry Production is Extremely Lucrative Business but Also The Highest Technology + The Highest Management

 
 
 
 
یکشنبه 18 مرداد 1394  11:38 PM
 
بحران های مرغداری را چطور می توان بطور موفقیت آمیز دور زد؟
 

بحران های مرغداری را چطور می توان دورزد؟

هر وقت صحبت از مرغداری می شود در ذهن انسان  خوابی هولناک شامل سامانه هایی   سیستمیک از بحران ها یی بسیار سریع وناگهانی و در هم شکننده شامل بیماری ها مرگ و میرها  و ......در تمام زمینه های  مرغداری نقش می بندد که نشانگر ریسک هایی بسیار منفی و نابود کننده می باشدو متاسفانه  این خوابها همیشه و بموقع برای مرغداران تعبیرشده و می شود و همه مرغداران این خواب آشفته  و تعبیر شدن آنرا قبول داشته و به عینه می بینند.

سوال اینجاست که چرا باید اینطور باشد و در این مورد چه قصوری صورت گرفته است   وکجای کار می لنگد و اصولا چرا مرغداری  ها در تمام موارد و قسمت های آن باید همیشه با بحران های شدید  قرین باشند ودر نهایت  آیا اصولا  کاری  می شود کرد  تا که این بحران ها تخفیف یابد یا کلا پایان پذیرد؟

مرغداران معمولا  صحبت  ها و یا روش ها یی را که برای حل این معضلات  مشاهده می نمایند را  همچون خوابی می بینند که هیچوقت تعبیر نمی شود  و به واقعیت رسیدن چنین خوابهایی خود بظاهر رویاهایی دست نیافتنی تراز خواب پیشین می باشد.

بعداز این همه حاشیه رفتن  ها باید دید که چکار باید کرد و یا چکار می شود کرد و از کجا باید شروع کرد و چه موقع  باید این کار را آغاز نمود  و چقدرطول می کشد تا ما به نتایج دلخواه برسیم وتا چه اندازه   باید به موفقیت در این مورد دل بست وامید داشت و ..............

باید خاطر نشان کرد که چون تاکنون کسی  بطور واقعی موفق به این کار  نشده است  . مرغداران  تیز هم امیدوار نیستند که کسی واقعا بتواند چنین کاری را بکند  ،باور کردن  یا باوراندن این پروسه و یا یک چنین پروسه ای  بسیار سخت  و شاید طاقت فرسا باشد

برای  حل و فصل  مشکلات و بحران های گفته شده  ، حرف  اول و آخر یا جواب اول و آخر اینست که مرغداری شغلی است که توجیه فنی آن باعث توجیه اقتصادی می گردد  و لاغیر و ما برای موفق شدن در این مورد باید روی توجیه فنی مرغداری زوم کنیم و تمرکز اساسی مان را بر این  عامل مهم  و اساسی بدوزیم و بس.

پس از بررسی   مشاهدات ما از توجیه فنی مرغداری های موجود با مقداری که باید باشد حاکی از فاصله بسیار زیاد  با روش های ایده آل  در این کار می باشد و متاسفانه  در خیلی از موارد تکنولوژی موجود  نه تنها نمره خوبی نخواهند گرفت  بلکه نمرات منفی و یا بسیار ضعیف بطور مسلسل به توجیه های فنی موجود  از راه می رسند .

لذا  فاصله های زیادی را با توجیه فنی   بوضوح مشاهده می شود   همین  فاصله هامی تواند تولید کننده  اصلی و نهایی تمام این بحران ها اعم از کوچک و بزرگ باشند.

حال اگر ما با توجه با توجیهات فنی و رفع عیوب این سامانه ارزشمند  بتوانیم  در عوض جنگ با این بحران ها   عوامل و فاکتورهایی را که تولید کننده این بحران ها هستند و معادلاتی را که عامل بحران ها مذکور می باشند را با دقت  بسوی  بالانس شدن  و یا بالانس کردن هدایت نماییم  به خط پایان موفقیت رسیده ایم و............

در اصل باید گفت که ما باید آنچه را که مرغ می خواهد  با فرمت او به او بدهیم و نه به فرمت خودمان  بنابراین  اگر ما آنچه را که مرغ خواسته  به او بدهیم مطمئنا آنچه را که ما از مرغ می خواهیم  نه تنها به ما می دهد بلکه به ما تقدیم خواهد کرد.

با توجه به اختراعاتمان  ما موارد خاصی را  که شاید از دید خیلی ها مخفی مانده  و یا معادلات خاصی را که بسیاری متخصصان  از کنارش بی اهمیت گذشته اند را ملاک عملمان قرار دادیم  که موارد گفته شده  دقیقا مورد  علاقه و استقبال مرغ ها قرار گرفته  و..............

مرغدار ارجمند  می توانید با مشاوره  فنی با ما  راه موفقیت یاد شده را برای خود هموار نمایید

                                                                                                            مصطفی افتخاری

                                            تلفن 09121731623

 
1396/7/13  11:01 PM
توصیه های علمی کاربردی بسیار مهم مدیریت آب در صنعت مرغداری
گاهی اوقات مرغداران به مشکلاتی بزرگ و جدی و حتی لاینحلی برخورد می کنند که عامل اصلی آنها ممکن است مواردی باشند که بسیار پیش پا افتاده و کم اهمیت بنظر برسند و در صورتیکه با دقت و با اهمیت به آنها دقیق شویم راه حل های بسیار ساده و ارزانی را خواهیم یافت که می توانند ما را ازمشکلاتی بزرگ و عدیده برهانند .

مطمئنا مواردی از این دست بسیار هستند و در اینجا ما به بخشی کوچک از مدیریت آب که یکی از مدیریت های بسیار مهم در صنعت مرغداری است و می تواند مشکلاتی اساسی را در این صنعت ایجاد نماید می پردازیم و راه حل آنرا باز گو می کنیم:
ادامه
1396/5/9  12:15 PM
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
مرغداران زحمتكش هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پر..................
ادامه
1396/5/6  3:32 PM
بحران های مرغداری و گران تمام شدن قیمت مرغ چرا؟
آیا بحران ها در صنعت مرغداری باید همیشه پابرجا باشد و چرا تمام نمی شود و با توجه به پیشرفت دانش وتکنولوژی ، مرغدارا ن همچنان مشکلاتی اساسی دارند البته باید متذکر شد که این عزیزان برای رفع بحران هایشان همیشه دنبال راهکارهایی هستند و هر کس راهکارهایی را پیشنهاد می کند اما اجرای این راهکار ها تاکنون راه به جایی نبرده است. ادامه
1396/5/1  5:11 PM
کاهش اشتها در مرغ مشکلی بزرگ در صنعت مرغداری
مرغداران مرتبا به زور به مرغ ها غذامی دهند آنهابا سروصدا مرغها رااز زمین بلند کرده تا دان بخورند ، با اینحال مرغ ها اشتهایی به دان خوردن ندارند ودر بعضی از اوقات نیز مرغداران شاهد اصلا نخوردن دان یا کور شدن اشتهای مرغ هستند که اصطلاح دان زدگی را برای مرغ بکار می برند .

باتمام این تفاسیر مرغداران در این مواقع در دادن دان به مرغ بطور طبیعی وبا اشتهای خودش موفق نبوده اند و باید گفت
ادامه
 
 
 
   
1391© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیماب می باشد.
طراحی و اجرا؛ بانی هاست
صفحه نخست | درباره ما | اخبار و مقالات | نظرات و پیشنهادات | عکس و ویدئو | تماس با ما