جدیدترین و پیشرفته ترین سالن مرغداری دنیا با اختراع ما

Poultry Production is Extremely Lucrative Business but Also The Highest Technology + The Highest Management

 
 
 
 
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396  10:48 PM
 
آیا مرغداران باید همیشه غرق در بحران ها باشند!!!!!!
 
 آیا مرغداران باید همیشه غرق در بحران ها باشند؟؟؟؟؟؟

چرا مرغداران در حل بحران ها و مشکلات سالن مرغداری  ، خود را ناتوان می بینند؟علت اینهمه مشکلات  وبحران های بظاهر لاینحل چیست؟  این سوالی است که کمتر کسی از خود نموده است  ، آیا فکر می کنید که این مشکل در مرغداری ها  روزی به پایان می رسدو مرغدار می تواند سود دائمی و معقولی را از این کار پر منفعت ببرد؟و آیا می توان مرغداری را به یک کار پرسود تبدیل نمود؟ جواب این سوال  حتما آری است!!!!

    اکثر مرغداران و یا بسیاری از متخصصین باتفاق معتقدند که این مشکلات و بحران ها وجود داشته  و باقی خواهد ماند وباید با آن  ساخت و سوخت ،در حقیقت این مشکلات و بحران ها را جزو لاینفک صنعت مرغداری می بینند و می دانند !

      آیاموارد فوق بنظر شما صحیح است و آیا راه حل یا راه چاره ای نیست و مدیریت بحران قادر به رفع این بحران ها نیست؟ آیا باید فقط به یافته های علمی گذشته تکیه کنیم یا راهی را باید یافت و یاحتی راهی را باید ساخت  ؟ آیا فکر می کنید که فقط علاج کار در پیروی از الگوهای علمی وارد شده از غرب  است وراه دیگری نیست؟ آیا بازهم فکر می کنید که مرغداران کشورهای پیشرفته غربی مشکلی و یا بحرانی ندارند و همیشه از بحرانها با موفقیت بیرون می آیند؟ و معتقدید که غربی ها در همه موارد از ما برترندو همیشه برنده اند! اختراعات ما به خیلی از این مشکلات  و بحران ها ی مرغداری حتی در غرب ،خط بطلان کشیده است حال  چگونه :

   مدیریت بحران در الفبای مرغداری  بحران هایی است که عوامل  غیر قابل پیش بینی و غیر مترقبه ، عامل آن بوده  ودر این حال فرض بر این است که تمام مدیریت ها و کنترل ها بسیار دقیق و هماهنگ  ،با هم  و بموقع وبجا انجام گردیده و فقط مسائلی غیر قابل پیش بینی  و غیر مترقبه باید با اعمال این مدیریت  ، کنترل وفروکش کرده و بخوبی پایا ن پذیرد.

متاسفانه  در ایران مدیریت بحران در مرغداری وضعیت بسیار داغی دارد ومشکلات و بحران هایش بیشتر از غرب است  تجارب و آماری که در مرغداری ها ی ایران وجود دارد چنین نشان میدهد که مرغداران و متخصصین  ، از این مدیریت بحران در مرغداری معمولا با دماغی سوخته و  شکست خورده بیرو ن می آیند ، در بسیاری از اوقات  بیماریهای مرغ   بصورتی  کمپلکس و پیچیده و چندین بیماری با هم جلوگر می شوند بطوریکه در مان آنها بسیار مشکل و در بسیاری موارد غیر ممکن می باشد و در این صورت مرغداری خود را به شانس واگذار می کند و ................

  اشتباه در عملکرد مدیریت ها وهماهنگ نبودن آنها باهم و اعمال بیموقع مدیریت ها ....  وکورکورانه  و دربست خود را تقدیم جداول و روش های  غربی  نمودن ، می تواند به بحران های  مرغداری افزوده واین عوامل بحران مضاعف ،عملکرد مدیریت بحران  را با مشکل اساسی روبرو نموده  و رفع بحران را در بیشتر مواقع غیر ممکن می سازد.

مرغداران  اکثرا در مدیریت ها و اشتباهات گذشته سیر می کنند ودانسته و یا ندانسته سعی برتکرار اشتباهات و مواردی که به نظر آنها درست است ( که نیست) دارند و  در فکر خود قفسی ساخته وخود را در آن درگیر کرده اند و با اینکه نیاز به تحول اساسی در کارشان دارند این مورد را یا حس نمی کنند یا اگر حس می کنند بکندی اقدام به عمل  جدی می نمایند.

حال چرا و چگونه  می توان از این بحران ها رهایی یافت  اختراعات ما می تواند خیلی از مشکلات و بحرانهای مرغداری  را رفع نماید  این اختراعات قادر است بسیاری از این عوامل بحران زا راحذف نماید بنابراین در اکثر موارد این بحران ها بوجود نمی آید و چون عوامل بحران زا بسیار کم شده ،   شدت بحران ها بسیار کم بوده و قابل کنترل و حذف خواهد بود

اختراعات ما بسیاری از محدودیت ها و مشکلات فنی را که در مرغداری های پیشرفته جهان وجود داشته و برای سلامت مرغ و رشد وی و.... ایجاد اشکال می کرده راازمیان برداشته و رفع این محدودیت ها و مشکلات علاوه برکاهش هزینه ساخت سالن و تاسیسات و تجهیزات آن ، قادر  است که مرغی سالم تر با  رشدی سریعتر(بدون هیچ محرک رشد شیمیایی) و ضریب تبدیلی عالی تر از دنیا و کلا با راندمانی بیشتر و قیمت تمام شده ارزانتررا تولید وبه صنعت مرغداری جهان تقدیم نماید، ما مواردی را که اختراع نموده و خلق کرده ایم به این دلیل بوده که مرغ را دقیق تر و معنی دار تر از دنیا بررسی نموده و خوب شناخته ایم ،این کار منتج به ایجاد سیستمی با ارزش و قدرتمند وکارا شده است  به این علت که تمام مسائلی را که مرغ در مدت سکونت خوددر سالن مرغداری با آن درگیر است را بدقت و متناسب با  خواسته ها و نیازهای فیزیولوژیک و روانی مرغ تنظیم و تدوین نمودیم وآنها را بدقت کشف و بدقت طراحی و محاسبه و بدقت اجرا و مدیریت نمودیم  . 

مشکلات مرغداری باید  با یک یک حرکات سیستمیک حل شود یعنی تمام موارد و مدیریت ها در مرغداری را باید مورد بررسی  قرار داد و فقط در این صورت است که مشکل شما بصورت پایه ای و ریشه ای حل خواهد شد .

        با توجه به اینکه حجم نقدینگی مملکت ما در بخش مرغ  در رده دوم بعد از نفت قرار دارد امکان سود بردن بسیار زیاد برای شمامرغدارگرامی براحتی فراهم خواهد شد ، مشکل اساسی شما را باید یک متخصص  حل کند و برای اینکه مشکل خود را اساسی حل نمایید بهتر است که اصلاح کار را فقط  به متخصص سپرده  و نظرات خود را با نظرات متخصصین نه مخلوط کنیدو نه نظراتتان رابه آنها تحمیل نمایید .

و شما مرغدار گرامی درصورتیکه تصمیم به رفع مشکل مرغداری خود گرفته اید  به دقت مقالات ما را در سایت مطالعه فرمایید  مطمئنا مشکلات و بحران های شما پایان خواهد پذیرفت با ما مشاوره نمایید:

تلفن مشاوره  09121731623 آقای افتخاری

 
1396/7/13  11:01 PM
توصیه های علمی کاربردی بسیار مهم مدیریت آب در صنعت مرغداری
گاهی اوقات مرغداران به مشکلاتی بزرگ و جدی و حتی لاینحلی برخورد می کنند که عامل اصلی آنها ممکن است مواردی باشند که بسیار پیش پا افتاده و کم اهمیت بنظر برسند و در صورتیکه با دقت و با اهمیت به آنها دقیق شویم راه حل های بسیار ساده و ارزانی را خواهیم یافت که می توانند ما را ازمشکلاتی بزرگ و عدیده برهانند .

مطمئنا مواردی از این دست بسیار هستند و در اینجا ما به بخشی کوچک از مدیریت آب که یکی از مدیریت های بسیار مهم در صنعت مرغداری است و می تواند مشکلاتی اساسی را در این صنعت ایجاد نماید می پردازیم و راه حل آنرا باز گو می کنیم:
ادامه
1396/5/9  12:15 PM
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
مرغداران زحمتكش هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پر..................
ادامه
1396/4/31  12:12 AM
گرد و خاک در سالن های مرغداری و مشکلات آن
وقتی مرغداری هایی که سی یا چهل روز از آغاز دوره آن گذشته است را مشاهده می نماییم در روی فن های خروجی گرد و خاک فراوانی نقش بسته ، در روی دانخوری ها و یا آبخوری ها این گردو غبار مشهود است بر کنج دیوارها یا در ها براحتی می توان این گردو خاک ها را دید بر روی الکتروموتور ها و تاسیسات داخل مرغداری نیز قابل مشاهده است و مشکلاتی را برای آنها ایجاد می کند این ذرات غبار دقیقا همان ذراتی هستند که توسط تهویه و جابجایی های هوا از زمین بلند شده و در هوا ادامه
 
 
 
   
1391© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیماب می باشد.
طراحی و اجرا؛ بانی هاست
صفحه نخست | درباره ما | اخبار و مقالات | نظرات و پیشنهادات | عکس و ویدئو | تماس با ما