جدیدترین و پیشرفته ترین سالن مرغداری دنیا با اختراع ما

Poultry Production is Extremely Lucrative Business but Also The Highest Technology + The Highest Management

 
 
 
 
جمعه 23 تیر 1396  2:45 PM
 
چرا عدم پیشرفت ............
 

صنعت مرغداری در جهان پیشرفت هایی کرده است اما بحران هاهمچنان بر جاست و همیشه مشغول ضربه زدن به پیکر مرغداری در جهان است .

   آیا ایرادی در کار است یا قصوری صورت گرفته است  حال ما به بحث در مورد اشکالات یا ایرادات اساسی را گه به صنعت مرغداری  نه تنها در ایران بلکه در جهان  وارد است می پردازیم:

1-متاسفانه هنوز درصنعت مرغداری جهان  دید ها و تفکرات سنتی قالب است و اشکال اصلی در همین قالب تفکرات  است ، مرغداران می خواهند تمام کارهارا در قالب فکری خود انجام دهند  و مسلما تکنولوژی خیلی جدید از قالب فکری عادی آنهاخارج است.

    توضیح بیشتر اینکه معمولا فرمت های طرحها و مدیریت ها، فرمت های مرغ نیست  و فرمت ها فرمت های انسانی است و در صورتیکه ما بخواهیم  در صنعت مرغداری موفق باشیم باید فرمت های مدیریت های مرغداری ما بر مبنای فرمت ها وتفکرات و روان و فیزیولوژ ی مرغ استوار باشد  و نه بر نظرات و تفکرات ما(انسان)

2- اینکه  اگر ما بخواهیم  مرغداری های معمول دیکر را کپی کنیم (حتی در جهان)مسلما به همان نتیجه ای می رسیم که آنها یا دیگران رسیده اند و بنابراین برای موفقیت باید متفاوت باشیم.

3-دیگر اینکه اگر ما بخواهیم در هر کاری موفق شویم باید بهای آنرا بپردازیم که متاسفانه مرغداران به ندرت این کار را می کنند.

4-وقتی ما این ایرادات اساسی را از خود دور کنیم دیگر هیچ کس مقصر عدم موفقیت ما نیست بازار،  قیمت کم مرغ  یا.....................می تواند فقط بهانه ای مضحک برای ما تلقی گردد!!!!!!!!!!!!!!!!

www.poultrytop.com

 
1396/5/9  12:15 PM
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
مرغداران زحمتكش هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پر..................
ادامه
1396/5/6  3:32 PM
بحران های مرغداری و گران تمام شدن قیمت مرغ چرا؟
آیا بحران ها در صنعت مرغداری باید همیشه پابرجا باشد و چرا تمام نمی شود و با توجه به پیشرفت دانش وتکنولوژی ، مرغدارا ن همچنان مشکلاتی اساسی دارند البته باید متذکر شد که این عزیزان برای رفع بحران هایشان همیشه دنبال راهکارهایی هستند و هر کس راهکارهایی را پیشنهاد می کند اما اجرای این راهکار ها تاکنون راه به جایی نبرده است. ادامه
1396/5/1  5:11 PM
کاهش اشتها در مرغ مشکلی بزرگ در صنعت مرغداری
مرغداران مرتبا به زور به مرغ ها غذامی دهند آنهابا سروصدا مرغها رااز زمین بلند کرده تا دان بخورند ، با اینحال مرغ ها اشتهایی به دان خوردن ندارند ودر بعضی از اوقات نیز مرغداران شاهد اصلا نخوردن دان یا کور شدن اشتهای مرغ هستند که اصطلاح دان زدگی را برای مرغ بکار می برند .

باتمام این تفاسیر مرغداران در این مواقع در دادن دان به مرغ بطور طبیعی وبا اشتهای خودش موفق نبوده اند و باید گفت
ادامه
1396/4/31  12:15 AM
چرا اختلاف وزن مرغ ها در نقاط مختلف سالن مرغداری !!!!!!
این سوالی است که تمام مرغداران از خود می کنند که چرا تفاوت وزن های مرغشان در نقاط مختلف سالن بسیار زیاد است معمولا جواب این سوال برای مرغداران به یک معما تبدیل شده است و تفریبابرای رفع این معضل هر قدر تلاش کرده اند به نتیجه ای دست نیافته اند حال ما نسبت به تجزیه و تحلیل این امر و دادن جواب و راه حل آن همت گماشتیم و این مشکل را حل نمودیم:

باید اذعان کرد که علل مختلفی در این معضل دخیل هست که فعلا ما به یکی از مهم ترین شان اشاره می نماییم:
ادامه
 
 
 
   
1391© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیماب می باشد.
طراحی و اجرا؛ بانی هاست
صفحه نخست | درباره ما | اخبار و مقالات | نظرات و پیشنهادات | عکس و ویدئو | تماس با ما